CRM Konzultant

Ako si na tom teraz?

Keď si jeden deň bez emailu od klienta, začínaš sa nudiť?

Vieš, že vzťah so zákazníkmi je pre klienta najdôležitejší a nie je ti to jedno?

Vieš komunikovať a prezentovať?

Baví ťa vymýšľať kreatívne riešenia a slovo inovácia ti nie je cudzie?

Máš analytické myslenie?

Si schopný nájsť informácie, aj keď ti ich Google nevyhodí na prvej strane?

Potom si náš nový CRM konzultant!

Tvoja každodenná práca bude zahŕňať prípravu a navrhovanie inovatívnych riešení a ich implementáciu prostredníctvom CRM. Budeš tvoriť návrhy, štandardizovať riešenia a konzultovať tieto návrhy s klientom. Na záver bude tvojou úlohou implementovať ich. Ak už máš za sebou skúsenosti v oblasti IT a vieš, čo to je Microsoft Dynamics CRM, Microsoft SQL či AD, radi si prečítame tvoje CV.

Veríme, že nasledujúce požiadavky sú len formalitou a môžeme v inboxe hľadať email od teba:

  • máš za sebou vysokú školu minimálne II. stupňa s ekonomickým či IT zameraním,
  • angličtina ti nerobí problém,
  • Microsoft SQL Server neuvidíš prvýkrát až u nás.

Ak máš záujem pracovať na tejto pozícii v našej českej pobočke, dvere máš otvorené!

Čo ďalšie u nás môžeš čakať?

Rozbaľ a zisti

Sme tím IT nadšencov, ktorých baví programovanie a nové technológie. Preto sme radi, že pracujeme výlučne s tými od technologického lídra, spoločnosti Microsoft.
Pracujeme pre renomovaných klientov ,pre ktorých majú naše riešenia zásadný dopad. Viete napríklad, že VÚB banka schválila cez naše aplikácie úvery v úhrnnej hodnote vyše 9,5 mld EUR? Nechýba nám kreativita. Chýba nám však ďalší skvelý člen do partie. Pridaj sa a okrem super tímu ti ponúkneme aj ďalšie výhody. Aké konkrétne?

  • V prvom rade je to práca, ktorá ťa bude baviť a napĺňať v kolektíve ľudí, ktorí sú na tom rovnako.
  • Zároveň však vieme, aké dôležité je tráviť čas aj s rodinou a priateľmi. Preto budeš mať u nás možnosť flexibilnej pracovnej doby. Podporujeme work/life balance prístup, a tak si mieru svojho nasadenia a následne aj výšku svojej odmeny určuješ sám.
  • Každý z nás potrebuje rásť, či už profesionálne alebo osobnostne. Radi ti v tom pomôžeme! Vďaka našim kurzom a získaným certifikátom môžeš zvyšovať svoj potenciál tak vysoko, ako sám uznáš za vhodné.
  • Nezabúdame ani na tvoje zdravie, a preto u nás získaš členstvo v health & fitness klube. Po celodennej práci za počítačom ťa určite poteší masér, ktorý príde priamo do našej spoločnosti.
  • Sociálne výhody sú v našej spoločnosti samozrejmosťou, a tak počítaj s príspevkom pri narodení dieťaťa či príspevkom pre novomanželov.