CRM riešenia

15 rokov
na trhu
Viac ako 200
spokojných klientov
Microsoft Partner
roka 2014
CRM

Prístup k dôležitým informáciám kedykoľvek potrebujete

CRM (Technológia riadenia vzťahov so zákazníkmi) je čoraz dôležitejšou súčasťou každej spoločnosti. Umožňuje efektívne automatizovanie obchodných procesov. Vašej firme pomôže získať nových klientov a pre svojich súčasných vytvárať služby šité na mieru.

Kontaktujte nás

Ako vám pomôže CRM?

Chcem vedieť viac

CRM od Microsoftu

Na trhu CRM systémov ponúka spoločnosť Microsoft mimoriadne efektívne riešenie – Microsoft Dynamics CRM. Tento úspešný produkt využíva mnoho svetoznámych firiem práve vďaka mnohým benefitom.

Surface
Integrácia s Outlookom a IE

Až 70 % užívateľov Windowsu trávi 78 % dňa v Outlooku a Exploreri. Žiaden iný CRM systém sa na ne nedokáže napojiť tak komplexne ako CRM od spoločnosti, ktorá vyvinula všetky 3 produkty.

Intuitívne užívateľské prostredie

Používanie MS Dynamics CRM je mimoriadne jednoduché. Prostredie CRM, jeho funkčnosť, ale aj vzhľad sú presne také, ako od Microsoft produktov očakávate.

Systém na mieru

MS Dynamics umožňuje vysokú mieru úprav a prispôsobení. Dá sa nastaviť presne podľa vašich potrieb.

Výhody CRM Online

Cloud mení spôsob ukladania dát a práce s nimi. Svojou jednoduchosťou a dostupnosťou zmení aj spôsob vášho podnikania. Klasické CRM riešenie sa v tomto prípade stáva CRM Online.
Nižšie náklady Pri CRM Online sa vyhnete nákupu hardwaru, aj nákladom spojeným so správou serverov, či lokálnej infraštruktúry. Neplatíte za licencie, iba za používateľov, pričom výšku svojich mesačných výdavkov viete ľahko predvídať a upravovať podľa potreby. Vysoká bezpečnosť Všetky vaše firemné údaje sú bezpečne uložené a zálohované v dátových centrách Microsoft s najvyššou možnou úrovňou ochrany. A to nielen po technologickej stránke - zabezpečením priestoru a budov, ale tiež na procesnej a personálnej úrovni. Dátové centrá Microsoft garantujú najprísnejšie európske štandardy na ochranu dát a osobných údajov.
Okamžitá dostupnosť dát a aktualizácií Vďaka Cloudu viete vy a vaši kolegovia pracovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Microsoft garantuje 99,9% dostupnosť systému. K dátam máte prístup aj zo svojho telefónu a tabletu. Bisnode databáza a Focus Contact Center CRM Online viete rozšíriť aj o multi-kanálovú komunikačnú platformu Focus Contact Center a automaticky ho aktualizovať o Bisnode dáta a informácie, ktoré vám budú nápomocné pri strategických procesoch.
Viac info o CRM Online

Prečo CRM od nás?

15 rokov na trhuPre našich klientov sme tu už 15 rokov, pričom CRM riešenia dodávame a spravujeme už od roku 2005. Špecializujeme na produkt Microsoft Dynamics CRM. Za ten čas sme stihli nazbierať množstvo skúseností, vďaka ktorým pre vás vieme maximalizovať jeho benefity. Či už ide o asistenciu pri implementácii systému do vašej firmy alebo podporu pri náročnejších veciach, náš tím špičkových odborníkov sa o všetko postará.
Viac ako 200 spokojných klientovMáme za sebou desiatky zrealizovaných IT projektov, ktoré nás, aj našich zákazníkov posunuli vpred. Vďaka neustálej snahe o skvalitňovanie našich služieb sme sa stali prvým GOLD CRM partnerom spoločnosti Microsoft. Momentálne je s naším IT riešením spokojných viac ako 200 klientov. Okrem Slovenska nás nájdete aj v Českej republike.

Ukáž všetkých klientov
Microsoft Partner roka 2014V oblasti technológií sa orientujeme na inovačného IT lídra - spoločnosť Microsoft. Týmto technológiám veríme a snažíme sa v nich zdokonaľovať. Ponúkame vám skúsenosti a odbornosť najkvalifikovanejších špecialistov Microsoft Dynamics CRM na Slovensku a v Česku. Všetci členovia nášho vývojárskeho tímu majú certifikát MCP - Microsoft Certified Professional.

S našimi službami sú spokojní aj:

Microsoft CRM vo vašej firme

Naši špecialisti sa postarajú o postupnú implementáciu CRM platformy do prostredia vašej spoločnosti. Pozrite sa, ako bude prebiehať:

Úvod

Prezentácia možností CRM na úvodnom workshope.

Návrh

Analýza súčasného stavu a návrh konkrétneho riešenia.

Vývoj

Úprava CRM, customizácia, tailoring, prototypovanie a verifikácia s klientom.

Finalizácia

Nasadenie, školenie, import existujúcich dát a spustenie do prevádzky.

Kontaktujte nás