CRM pre stredných a korporátnych klientov

 

Millennium a Orange: spolupráca pri implementácii Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 

 To pravé CRM riešenie do každej firmy

Microsoft Dynamics 365 predstavuje jednotnú platformu pre aplikácie potrebné na efektívne riadenie vzťahov s vašimi zákazníkmi. S jej pomocou viete pokryť riadenie predaja a obchodného procesu, zákaznícky servis, marketing, či plánovať a realizovať projekty. Riešenie v cloude navyše uľahčuje prácu vašich zamestnancov priamo v teréne a poskytuje prístup kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. 

Spolupráca so spoločnosťou Orange

Spoločnosti Orange dodávame biznis  IT riešenia už takmer 17 rokov. Nesmierne nás teší, že sme tento dodávateľsko-klientský vzťah mohli posunúť na vyššiu úroveň - spoluprácu.  V rámci kolaborácie medzi nami a telekomunikačným operátorom Orange zastrešujeme projekt implementácie riešenia Microsoft Dynamics 365 pre stredných a korporátnych klientov, ktorých chceme spoločne podporiť k digitálnej transformácii. CRM riešenie sa stáva čoraz nevyhnutnejšou súčasťou každej modernej spoločnosti - no aj napriek tomu využíva množstvo z nich namiesto CRM neprehľadné Excel súbory či zastaralé a custom aplikácie bez ich integrácie na používané podnikové systémy.  

Microsoft Dynamics 365 Sales Manager

Vďaka spojeniu síl s leadrom v telco segmente sa spoločne vieme postarať o hladký priebeh digitálnej transformácie vo vašej spoločnosti - Orange pre vás zabezpečí licencie, my sa postaráme o samotné implementovanie Dynamics 365 a integráciu na systémy tretích strán tak, aby spĺňalo všetky vaše biznis požiadavky.  

Pozrieť si ponuku priamo na webovej stránke Orange

Výhody CRM riešenia

Klient v strede záujmu

360-stupňový pohľad na zákazníkov vďaka Microsoft Dynamics 365

360-stupňový pohľad na klienta a jeho dáta na jednom mieste.

Mobilita

mobilita5

Online aj offline dostupnosť kedykoľvek, na akomkoľvek zariadení.

Cloud

cloud6

Optimalizácia nákladov, škálovateľnosť riešenia a vysoká rýchlosť nasadenia.

 

Zistiť viac o výhodách CRM riešenia