SharePoint konzultant

Millennium patrí medzi skúsené inovatívne IT spoločnosti. Už viac ako 20 rokov poskytujeme našim zákazníkom a obchodným partnerom služby šité na mieru.

Pôsobením na slovenskom a českom trhu sme sa v roku 2017 stali súčasťou medzinárodnej skupiny IT Soitron Group. V roku 2018 sme rozšírili naše obchodné aktivity a v spolupráci so spoločnosťou Datanet Systems sme vstúpili na rumunský trh.

Millennium hľadá Senior Sharepoint konzultanta , ktorý bude mať pracovné zázemie v Bratislave.

Požadované vzdelanie:

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore informatiky, informačných systémov alebo relevantné skúsenosti v tejto oblasti.

Technické zručnosti:

  • 5 rokov praxe v oblasti konzultácií so službou SharePoint;
  • skúsenosti so znalosťami platformy Microsoft Power Platform a Power BI;
  • skúsenosti s programovaním - výhodou sú C #, HTML, XML, CSS;
  • skúsenosti s SQL Server - TSQL, SSRS, SSIS je výhodou;
  • používanie Visual Studio / VS, Azure DevOps, GIT source control na užívateľskej úrovni;
  • certifikácia spoločnosti Microsoft;
  • znalosti agilnej projektovej metodológie sú výhodou.

Osobnostné predpoklady:

  • vynikajúce zručnosti pri riešení problémov;
  • schopnosť previesť obchodné potreby do technickej implementácie;
  • pokročilé chápanie algoritmov;
  • vynikajúce verbálne a písomné komunikačné schopnosti, schopnosť jasne formulovať myšlienky;
  • schopnosť pracovať samostatne alebo ako silný tímový hráč.

Náplň práce:

  • zúčastňuje sa veľkých, stredných a malých konzultácií a rozvojových projektov Microsoft SP;
  • zodpovedá za architektúru, dizajn, konfiguráciu, vývoj, zavádzanie a údržbu technológií SharePoint;
  • počas tvorby ponuky pre zákazníka spolupracuje s obchodným oddelením a klientom s cieľom zhromaždiť potrebné informácie na vypracovanie projektového plánu;
  • analyzuje biznis požiadavky klienta a prichádza s novými návrhmi na riešenie potrieb klienta;
  • zabezpečuje migrácie na nové verzie SharePoint;
  • zodpovedá sa plynulé nasadenie nových verzii softwaru, riadenie zmenových požiadaviek a akceptácie projektových procesov;
  • pripravuje Sharepoint dokumentáciu, plánovanie a procesy;
  • L2 a L3 support.

Čo ponúkame:

  • pracovná príležitosť v rýchlo rastúcej medzinárodnej spoločnosti s množstvom nových nápadov;
  • príjemné pracovné prostredie podporujúce technologické inovácie;
  • mladý, priateľský a dynamický tím;
  • flexibilný pracovný čas;
  • mzdové podmienky (brutto): od 1 800/mesačne.

Daj nám o sebe vedieť