Referencie

Allianz Business Services logo

Allianz Business Services pôsobí v oblasti finančného účtovníctva a IT služieb pre jednotlivé zastúpenia spoločnosti Allianz vrámci 8 krajín strednej a východnej Európy. Na Slovensku je spoločnosť etablovaná od roku 2006. Jej vlastníkom je spoločnosť Allianz – Slovenská poisťovňa. Patrí do skupiny Allianz Group, ktorá je jednou z najväčších finančných inštitúcií, zaoberajúcich sa ponukou poistenia, riadením fondov a bankovými službami vo viac ako 70 krajinách sveta. Klientom našej spoločnosti je od roku 2009.

Time Tracking systém

Začiatok projektu: Máj 2011

Time Tracking systém je rozšírením už implementovaného Help Desk systému, ktorého výraznou pridanou hodnotou je meranie a manažovanie času riešenia jednotlivých požiadaviek a incidentov. Zákazník tak získal sofistikovaný nástroj na vyhodnocovanie efektívnosti času jednotlivých riešiteľov a získal tak podklady pre manažérske rozhodnutia.

HelpDesk systém

Začiatok projektu: December 2008

Pred zahájením projektu pre implementáciu centrálneho HelpDesk systému sa v spoločnosti Allianz Business Services používalo niekoľko heterogénnych systémov na zber klientských požiadaviek. Tieto však neboli užívateľsky prívetivé a množstvo požiadaviek bolo zasielaných na centrálny email, odkiaľ boli manuálne priradzované osobám kompetentným za ich vyriešenie. Nami realizované riešenie zásadným spôsobom zmenilo kvalitu a systém práce pracovníkov HelpDesku a umožnilo vyriešiť väčšie množstvo servisných incidentov za výrazne kratší čas.

Ocenenia: Microsoft Industry Awards 2009

  • Microsoft Idustry Award 2009 Winner – najinovatívnejší prístup využitia Microsoft Dynamics CRM v praxi
Stiahnite si prípadovú štúdiu (pdf)

Centrum nastavenia súkromia

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?