Referencie

CRM systém pre Českomoravská stavební spořitelna ČMSS

Českomoravská stavební spořitelna, a.s. (v skratke ČMSS) je najväčšia stavebná sporiteľňa v Českej republike, známa aj ako Liška. Na českom trhu pôsobí od roku 1993 a počas svojej existencie si medzi finančnými inštitúciami vydobyla veľmi silnú pozíciu. Uzavrela so svojimi klientmi takmer 5,6 milióna zmlúv o stavebnom sporení a cez milión úverov a hypoték na bývanie. Je členom Skupiny ČSOB, ktorá si udržiava vedúcu pozíciu na českom finančnom trhu. Naša spolupráca začala v roku 2013.

CRM systém na riadenie vzťahov so zákazníkmi

Začiatok projektu: Október 2013

Absencia efektívneho nástroja na riadenie vzťahov so zákazníkmi viedlo k rozhodnutiu ČMSS implementovať CRM systém, pričom sa strategicky rozhodla pre Microsoft Dynamics CRM. Jeho implementácia prebiehala v rámci náhrady všetkých hlavných bankovných systémov, ktorý je označovaný ako „Program CBS“ (Core Banking System).

Najväčšia stavebná sporiteľna v Českej republike získala nástroj, ktorý zamestnancom poskytuje tzv. 360-stupňový pohľad na svojich klientov a na všetky klientské dáta a zároveň fllexibilnú platformu na ďalší rozvoj systému. Z dlhodobého hľadiska bude viesť toto rozhodnutie sporiteľne nielen k efektívnejšiemu riadeniu vzťahov so svojimi klientmi, ale aj k zníženiu nákladov na softvérové riešenia.

Stiahnuť prípadovú štúdiu (pdf)

 

Centrum nastavenia súkromia

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?