Referencie

Službu Erste Private Banking na Slovensku poskytuje Slovenská sporiteľňa, ktorá je najväčšou univerzálnou komerčnou bankou na Slovensku. Erste Private Banking je významný správca aktív v strednej a vo východnej Európe a najväčší svojho druhu v Rakúsku. Zameriava sa na privátnych klientov, poskytuje medzinárodné privátne bankovníctvo, riadenie investícií a maklérske služby. Služby Erste Private Banking využívajú klienti, ktorí sa zaujímajú o dlhodobé zhodnotenie finančných prostriedkov.

CRM systém pre Erste Private Banking

V Erste Private Banking sme implementovali moderný CRM systém, ktorého hlavným cieľom je zvýšiť rýchlosť a kvalitu obsluhy klientov z oblasti privátneho bankovníctva. Dodali sme centrálny systém, vďaka ktorému sú všetky údaje na jednom mieste. K dôležitým informáciám je možné sa dostať z akéhokoľvek zariadenia, kdekoľvek a kedykoľvek.

CRM systém priniesol používateľom mnohé benefity:

  • jednoduchšie riadenie obchodných aktivít,
  • klientsku kartu, ktorá obsahuje údaje o klientoch či o aktuálnej situácii na investičnom trhu,
  • upozornenia prostredníctvom notifikácií,
  • zjednotenie biznis komunikácie,
  • možnosť zaznamenať zápisy zo stretnutí a plánovanie aktivít,
  • využitie marketingových funkcionalít.

Systém je postavený na platforme Microsoft Dynamics CRM a na pozadí integrovaný s ostatnými systémami banky. Riešenie bolo nasadené pomocou agilnej metodiky. CRM systém využívajú privátni bankári, podpora predaja a back office tím. 

Stiahnuť prípadovú štúdiu (pdf)

 

Centrum nastavenia súkromia

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?