Creatio

 

Creatio | Moderné CRM riešenie

Riadenie vzťahov so zákazníkmi a správne nastavenie biznis procesov sa stáva primárnou výzvou mnohých moderných spoločností. Platforma Creatio ponúka riešenie, ktorá zastrešuje end-to-end procesy  a spoločnostiam napomáha pri riadení predaja, marketingu a zákazníckeho servisu. Funkcionality CRM riešenia vhodne dopĺňa aj nástroj pre manažment biznis procesov (business process management). 


Mám záujem o nezáväznú konzultáciu

 creatio sales


Creatio pre r
iadenie predaja

Riešenie pre efektívne riadenie celého predajného cyklu. Majte pod palcom predajný proces naprieč všetkými štádiami zákazníckej cesty od založenia leadu cez uzavretie obchodu až po opakovaný predaj

 

Vyskúšať demo verziu

 

creatio marketing

 

Creatio pre riadenie marketingu

Riešenie pre riadenie marketingových aktivít určené pre získavanie a manažment leadov. Oslovte potenciálnych zákazníkov v správny čas so správnou ponukou cez správny kanál a komunikujte s nimi cielene v závislosti od štádia nákupu, v akom sa nachádzajú. 

 

Vyskúšať demo verziu
 

creatio customer service

 

Creatio pre riadenie zákazníckeho servisu

Riešenie pre efektívne riadenie zákazníckeho servisu je najlepšou voľbou pre spoločnosti, ktoré chcú poskytovať svojim zákazníkom servis na vysokej úrovni. Poskytnite im dokonalý zákaznícky zážitok z obsluhy naprieč všetkými kanálmi a budujte si lojalitu k svojej značke.

 

Vyskúšať demo verziu


creation proces design

 

Creatio pre riadenie biznis procesov

Vysoko intuitívne riešenie pre efektívne nastavenie biznis procesov (tzv. business process management). Získajte výkonný nástroj určený pre jednoduchú správu a optimalizáciu biznis procesov prostredníctvom drag & drop editora - bez potreby programátorského zásahu. 

 

Vyskúšať demo verziu
creatio business apps marketplace


Creatio Marketplace

Creatio Marketplace vám ponúka množstvo aplikácií pripravených na okamžité použitie. Vertikálne riešenia a prispôsobiteľné šablóny vytvorili partneri Creatio a s ich pomocou môžete rozšíriť a obohatiť natívnu funkcionalitu vášho CRM. 

 

Vstúpiť do Marketplace


Chcete zistiť o Creatio viac? 

Potrebujete poradiť, či je riešenie Creatio vhodné pre vašu spoločnosť? 

 

Kontaktujte nás