Kariéra

Prečo je fajn u nás pracovať

Sme tím IT nadšencov, ktorých baví programovanie a nové technológie. Preto sme radi, že pracujeme výlučne s tými od technologického lídra, spoločnosti Microsoft.

Pracujeme pre renomovaných klientov, pre ktorých majú naše riešenia zásadný dopad. Viete napríklad, že VÚB banka schválila cez naše aplikácie úvery v úhrnnej hodnote vyše 9,5 mld EUR? Nechýba nám kreativita. Chýba nám však ďalší skvelý člen do partie. Pridaj sa a okrem super tímu ti ponúkneme aj ďalšie výhody. Aké konkrétne?

  • V prvom rade je to práca, ktorá ťa bude baviť a napĺňať v kolektíve ľudí, ktorí sú na tom rovnako.
  • Zároveň však vieme, aké dôležité je tráviť čas aj s rodinou a priateľmi. Preto budeš mať u nás možnosť flexibilnej pracovnej doby. Podporujeme work/life balance prístup, a tak si mieru svojho nasadenia a následne aj výšku svojej odmeny určuješ sám.
  • Každý z nás potrebuje rásť, či už profesionálne alebo osobnostne. Radi ti v tom pomôžeme! Vďaka našim kurzom a získaným certifikátom môžeš zvyšovať svoj potenciál tak vysoko, ako sám uznáš za vhodné.
  • Nezabúdame ani na tvoje zdravie, a preto u nás získaš členstvo v health & fitness klube. Po celodennej práci za počítačom ťa určite poteší masér, ktorý príde priamo do našej spoločnosti.
  • Sociálne výhody sú v našej spoločnosti samozrejmosťou, a tak počítaj s príspevkom pri narodení dieťaťa či príspevkom pre novomanželov.

Celkom fajn, však? Tešíme sa, keď sa s tebou stretneme!

Daj nám o sebe vedieť

 

Maťka_HR_manager

Martina Suchá

HR manager

Pár slov od tvojich budúcich kolegov

Peter-Toth-motto

V Millenniu pracujem už niekoľko rokov a nemôžem povedať, že by som sa po toľkom čase začal nudiť. Baví ma práca na veľkých a zaujímavých projektoch, pri ktorých mám príležitosť rásť nie len odborne, ale aj kariérne. Navyše, čo je pre mňa tiež veľmi dôležité, je tu kolektív, ktorý je vynikajúci. Nie sme len kolegovia, ale aj dobrí priatelia. Ako vášnivý lyžiar sa vždy teším na firemnú lyžovačku v Alpách.

 

Peťo Tóth, Programátor
Vladimir-Mako-motto

V Millenniu pracujem 5 rokov, počas ktorých som mohol profesijne rásť a rozvíjať sa, za čo vďačím aj svojim kolegom. V tomto období sa medzi nami vytvorili vzácne kamarátstva, ktoré pravidelne udržiavame na spoločných akciách. Vďaka týmto ľuďom a práci, ktorá ma napĺňa, si ráno môžem povedať to, že sa teším do práce. Pracujeme na projektoch pre renomované spoločnosti, čo mi dáva pocit zodpovednosti a motivuje ma podávať najlepšie výkony. Nebojíme sa výziev od našich zákazníkov, lebo ako tím to vždy zvládneme.

 

Vladko Mako, Delivery Manager

 

Mám rád nové technológie a v Millenniu sa môžem kedykoľvek dostať k najnovším verziám akéhokoľvek softvéru. Super je, že mám kreatívnu prácu, v ktorej nerobím stereotypne, ale som nútený vymýšľať stále nové cesty a spôsoby na realizáciu riešení pre našich klientov. Zároveň mám pocit, že sa môžem naplno v práci realizovať, čo ma posúva dopredu.

 

Peťo Káčerík, Konzultant