Predstavujeme vám Millennium

Millennium patrí medzi inovatívne IT spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami. Našim zákazníkom a obchodným partnerom dodávame kvalitné služby šité na mieru už viac ako 20 rokov.

20+
rokov na trhu
200+
klientov
350
projektov
48+
expertov
Pôsobíme na slovenskom, českom trhu a od roku 2017 sme súčasťou medzinárodnej skupiny Soitron Group. Naším zákazníkom zo segmentov stredných a veľkých firiem a verejných inštitúcií pomáhame primárne v oblastiach CRM, portálových a biznis aplikačných riešení postavených na produktoch a technológiách spoločnosti Microsoft.

Naším poslaním je pomáhať firmám a inštitúciám v ich digitálnej transformácii pomocou moderných Microsoft riešení a ukázať im, že to nie je len prázdna fráza.

Máme bohaté skúsenosti s projektami pre silných hráčov na trhu, či už ide o zákazníkov vo finančnom sektore, v telekomunikáciách, priemysle či v štátnej správe. Za všetko hovoria naše referencie.

Náš tím tvoria kvalifikovaní odborníci
  • Vďaka ktorým dlhodobo, od roku 2003, plníme kvalifikačné kritériá pre certifikovaného partnera spoločnosti Microsoft.
  • Vďaka ktorým sme držitelia certifikátu manažérstva kvality podľa normy EN ISO 9001:2015.
  • Všetci členovia nášho vývojárskeho tímu majú certifikát MCP (Microsoft Certified Professional).

Náš príbeh

Minulý rok sa vniesol v znamení významných projektov pre našich zákazníkov z finančného segmentu. S digitálnou transformáciou procesov sme pomohli ČSOB Banke, VÚB banke a Erste Bank.
Zlepšujeme elektronickú komunikáciu s verejnosťou v organizáciách Slovak Business Agency, Slovenský pozemkový fond a Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb.
Vytvorili sme online aplikácie postavené na Microsoft Power Apps, vďaka ktorým je možné pohodlne na pár klikov vyriešiť rôzne interné procesy – napr. evidenciu dochádzky zamestnancov, organizáciu firemných udalostí, rezerváciu parkovacieho miesta, výpožičku zariadení či zefektívnenie procesu nákupu produktov a služieb.
Záleží nám na ochrane životného prostredia, preto sme sa rozhodli niektoré firemné procesy upraviť – papierové zmluvy a faktúry sme vymenili za digitálne, začali sme vo veľkej miere podpisovať dokumenty elektronicky či používať nabíjateľné batérie.
Rok 2020 bol pre nás 20. rokom spolupráce s našimi zákazníkmi, čoho si ako firma veľmi ceníme. Rozhodli sme sa posilniť naše postavenie trhu a na čelo jednotlivých segmentov, ktoré považujeme za nosné piliere, postaviť členov nášho manažmentu.
Vlani sa nám podarilo nadobudnúť aj strieborné partnerstvo s medzinárodnou neziskovou organizáciou ISTQB, ktorá sa venuje certifikácii softvérových testerov po celom svete.
V 21. ročníku súťaže Microsoft Awards sme si odniesli ocenenie Finalista v kategórii „Maloobchod, FMCG a e-tail“ za naše riešenie s názvom Heineken Slovensko pokračuje v digitálnej transformácii nasadením cloudových riešení.
Medzi najvýznamnejšie projekty patrí v roku 2020 riešenie pre ČSOB Banku. Pomohli sme však aj s digitálnou premenou aplikácií v Tatrabanke a podporili sme rozhodovanie o vplyvoch pandémie na základe dát vo VÚB banke.
Finalista v kategórii Maloobchod, FMCG a e-tail: Heineken Slovensko pokračuje v digitálnej transformácii nasadením cloudových riešení.
Vytvorili sme silné partnerstvo s medzinárodne uznávaným CRM vendorom bpm'online.
Stali sme sa víťazmi kategórie „Bankovníctvo, kapitálové trhy a poisťovníctvo“ pre Slovensko: CRM riešenie pre spoločnosť S Slovensko. Súčasne sme finalistami kategórie „Verejná správa a rozvoj moderného mesta“ pre Slovensko: Webové portály pre Hlavné mesto Bratislava a Dopravný podnik Bratislava.
Spolupráca s rumunským trhom pod záštitou Datanet Systems, člena Soitron Group.
Stali sme sa súčasťou medzinárodnej IT skupiny Soitron Group.
Víťaz kategórie „Maloobchod a FMCG“ pre Slovensko: Ako Heineken Slovensko predáva pivo z cloudu. Finalista kategórie „Moderný spôsob práce v segmente malých a stredných firiem“ pre Slovensko: Zefektívnenie práce predajných tímov a manažérskeho rozhodovania v spoločnosti SLS – Technaco.
Získali sme 2 prestížne ocenenia v Microsoft Awards 2017 - 1 x Winner a 1 x Finalist.
Za rok 2016 sme získali nové partnera, päť nových zákazníkov na Slovensku a štyroch nových zákazníkov v Českej republike.
V Českej republike sa nám podarilo získať zákazníkov Komerční banka, a. s., Equa bank a. s., Patria Finance a. s., Merz s.r.o.
Na Slovensku sa nám podarilo získať zákazníkov Heineken Slovensko, a. s., SLS - Technaco, s. r. o., JRK Waste Management, Ministerstvo Hospodárstva SR, Združenie Auto Recycling.
2x sme vyhrali ocenenie Microsoft Industry Award Winner.
Otvorili sme office v Prahe na Budějovickej 1550/15a.
Získali sme nových zákazníkov ČD - Telematika a.s., Československá obchodná banka, a.s., Recyklačný fond, s IT Solutions AT Spardat GmbH, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre.
Oslávili sme 15 rokov - pozrite si naše výročné video https://www.youtube.com/watch?v=hmftzrE1-SY
Získali sme nového partnera eSignLive by VASCO.
Získali sme ocenenie Microsoft Country Partner of the Year 2014.
Ako prví na Slovensku migrujeme celú IT infraštruktúru do cloudu Microsoft Azure.
Presťahovali sme sa do nových priestorov na Plynárenskej 7/C.
Získali sme nových partnerov ClickDimensions, Scribe.
2x sme vyhrali ocenenie Microsoft Industry Award Winner.
Ako prví na Slovensku sme splnili náročné kvalifikačné kritéria na kompetenciu Gold CRM.
Michal Sucháň sa stal jedným zo spoločníkov.
Získali sme nových zákazníkov Slovenská sporiteľňa, a. s., Slovenský pozemkový fond.
Založili sme dcérsku spoločnosť Millennium Services spol. s r. o. s pôsobnosťou pre Českú republiku a dcérsku spoločnosť RESCO Services USA so sídlom v Bostone, USA.
Získali sme nových zákazníkov Ministerstvo zdravotnictví ČR, Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, Českomoravská stavební spořitelna, a. s., Státní úřad inspekce práce.
Získali sme 2x ocenenia Microsoft Industry Award Winner, 1x Finalist.
V rámci Microsoft Partner Program sme sa kvalifikovali na kompetenciu Silver Application Integration a Silver Business Intelligence.
Získali sme 1x ocenenie Microsoft Industry Award Winner, 1x Finalist.
Získali sme nových zákazníkov Exportno-importná banka Slovenskej republiky, Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky, d.s.s., a.s.
Spoluzakladali sme startup projekty Resa.sk a Fast2Media.sk.
Získali sme nových zákazníkov Resco spol. s r. o., Sybase Products Slovakia, a. s..
Klasifikovali sme sa na kompetenciu Gold Portals and Collaboration v rámci Microsoft Partner Program.
Stali sme sa jediným distribútorom pre produkt Microsoft FAST Search v SR.
Riaditeľom spoločnosti je od 1. 2. 2011 Miroslav Krempaský.
Prešli sme rebrandingom a presťahovali sa do nových priestorov v BBC V.
Zmenili sme vlastnícku štruktúru – vlastníkmi spoločnosti sú Miroslav Krempaský, Jan Simon a Martin Ševček.
Získali sme nových zákazníkov TRANSAVIA AIRLINES, VÚB Leasing a.s., Sygic a.s., Resco spol. s. r. o., Mercator Asia.
Najťažší rok v histórii spoločnosti. Kríza naplno zasiahla aj IT.
Získali sme certifikát NBÚ, úroveň dôverné.
Získali sme nových zákazníkov Allianz Business Services, spol. s r. o., Air Greenland, Poštová banka, a. s., Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR.
Získali sme ocenenie Microsoft Industry Award Winner.
Zaviedli sme Systém riadenia kvality a získali certifikát ISO 9001:2008.
Získali sme nových zákazníkov Združenie automobilového priemyslu SR, Národná banka Slovenska, Československá obchodná banka, a. s.
Získali sme ocenenia Microsoft Industry Award Winner, Deloitte Technology Fast 50 CE Winner 2008, Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2008.
Získali sme ocenenia Microsoft Industry Awards 2007 Winner, Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2007, Deloitte Technology Fast 50 CE Winner 2007.
Stali sme sa Microsoft Gold Certified Partner.
Získali sme nového zákazníka Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR.
Obrat spoločnosti prekročil 1,5 miliónov EUR.
Ako prví na Slovensku začíname s Microsoft Dynamics CRM.
Získali sme nových zákazníkov Eset, spol. s r. o., Ministerstvo financií SR, SkyEurope Airlines
Získali sme ocenenie Microsoft Industry Awards Winner.
Získali sme ocenenia Microsoft Industry Awards 2004 Winner, Deloitte Technology Fast 50 CE Winner 2004, Zlatý klinec 2004 Shortlist.
Získali sme nových zákazníkov Atos IT Solutions and Services s. r. o. (vtedy Siemens Business Services), Diners Club Slovakia, TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.
Stali sme sa certifikovanými partnermi spoločnosti Microsoft.
Získali sme ocenenia Microsoft Industry Awards 2003 Winner, Technology Fast 50 Winner 2003.
Spustili sme prvú verziu nášho produktu Arnia CMS.
Získali sme nových zákazníkov Slovak Telekom, a. s. (vtedy Slovenské telekomunikácie), VÚB Asset Management, správ. spol., a. s.
Prvá referencia technológie .Net na Slovensku – Extranet pre ČSOB stavebnú sporiteľňu, a. s.
Získali sme nových zákazníkov VÚB, a. s., ČSOB stavebná sporiteľňa, a. s., Citibank Europe plc, pobočka zahraničnej banky (vtedy Citibank Slovakia), MARK/BBDO Bratislava.
Získali sme ocenenie Zlatý klinec 2002 Shortlist.
Strategická orientácia na technológie Microsoft.
Získali sme nových zákazníkov Úrad vlády SR, GlaxoSmithKline Slovakia, s. r. o. (vtedy SmithKline Beecham Slovakia), Seesame, s. r. o. (vtedy Interel), Orange Slovensko, a. s. (vtedy GlobtelNET), Trenkwalder, a. s. (vtedy Management Partners Search).
Vyhrali sme prvé ocenenie, Zlatý klinec 2001 Winner.
Transformovali sme spoločnosť na s. r. o., tento rok považujeme za zrod spoločnosti Millennium.
Získali sme nových zákazníkov Wiktor Leo Burnett, s. r. o., Sanofi-aventis Pharma Slovakia, s.r.o. (vtedy Sanofi-Synthelabo Slovakia), CIBA Vision Services AG.
NovoNordisk, s. r. o.
Spoločnosť založili štyria kamaráti – Radoslav Balajka, Miroslav Krempaský, Jan Simon a Martin Ševček.
Ústredie ľudovej umeleckej výroby. Prvá zákazka mala hodnotu 35 000 SKK (1 161,79 EUR).
Spoločnosť existovala ako živnosť Martin Ševček – Millenium.

Manažment spoločnosti

Miroslav Krempaský
CEO
Richard Sládek
Customer Engagement Solutions BU Lead
Andrej Jenčo
Data Intelligence BU Lead
Michal Podroužek
Modern Workplace BU Lead
  / 

Martin Lohnert
Strategy Manager
Juraj Jankovič
CFO
Katarína Vydrová
Project Management Office Lead
Martina Kormúth
HR Manager
  / 

Ocenenia a partnerstvá

Transparentnosť

Slovenská republika je najväčší domáci odoberateľ IT technológií a služieb.

Jednotlivé ústredné orgány štátnej a verejnej správy vyhlasujú každý rok výberové konania, ktorých súhrnná hodnota sa pohybuje v stovkách miliónov EUR. Millennium súťaží aj o štátne zákazky. Čestne, spravodlivo a transparentne.

V súvislosti s verejnými tendrami štátu sa medzi verejnosťou opakovane vynárajú pochybnosti o transparentnosti týchto súťaží. Štát, ako zadávateľ, nie vždy vie tieto pochybnosti dostatočne presvedčivo vyvrátiť. Na druhú stranu, víťazi štátnych verejných zákaziek častokrát, aj keď vyhrali spravodlivo, musia čeliť negatívnemu PR.

V Millenniu sme presvedčení, že elektronizácia verejnej správy je vynikajúci nápad a jej realizácia zásadne obmedzí možnosti potenciálneho korupčného správania štátnych zamestnancov.

Sme partnerom verejného sektora Slovenskej republiky a zaregistrovaní sme aj v zozname hospodárskych subjektov Slovenskej republiky. Naša spoločnosť je zapísaná aj v zozname kvalifikovaných dodávateľov v Českej republike.

Prihlasujeme sa k myšlienke transparentnosti vo vzťahu k finančným prostriedkom z verejných zdrojov. Prehlasujeme, že obchodujeme so štátom čestne a spravodlivo. Nehanbíme sa za našu prácu a ani za ceny, za ktoré sme štátne zákazky realizovali.

Na odkazoch nižšie sa nachádza zoznam našich aktívnych, ako aj zrealizovaných kontraktov so štátom.

Kontrakty, uzavreté po 1. 1. 2011
Kontrakty, uzavreté do 31. 12. 2010

Certifikáty

Certifikát QMS v slovenskom jazyku
Certifikát QMS v anglickom jazyku
Príloha k certifikátu v anglickom jazyku
  / 
Kontaktujte nás

Ak máte otázky alebo záujem o niektoré z našich riešení

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.