Referencie

Logo poštová banka

Poštová banka patrí v rámci slovenského bankového trhu k stredne veľkým bankovým domom. Má 30 vlastných pobočiek a na základe partnerstva so Slovenskou poštou poskytuje svoje produkty a služby aj prostredníctvom približne 1 600 pôšt po celom Slovensku. V roku 2010 rozšírila svoju sieť do susednej Českej republiky. Poštová banka patrí medzi našich významných klientov od roku 2009.

Intranetový systém

Začiatok projektu: Apríl 2011

Intranetové riešenie je miestom integrácie veľkého množstva aplikácií a služieb, určených pre zamestnancov banky. Systém patrí ku kľúčovým informačným zdrojom pre všetkých pracovníkov – od vzťahových manažérov až po vrcholové vedenie. Veľkým benefitom pre používateľov intranetu je prehľadnosť poskytovaných služieb a účelnosť integrovaných aplikácií. Redaktori oceňujú jednoduchú tvorbu a správu publikovaných informácií. Súčasťou intranetu je aj DMS.

Internetová prezentácia banky

Začiatok projektu: Jún 2009

Internetová prezentácia Poštovej banky patrí k jedným z ťažiskových marketingových komunikačných nástrojov. Projekt redizajnu mal za cieľ sprehľadniť informácie, zjednotiť vizuálnu komunikáciu, zvýšiť návštevnosť stránok a integrovať online služby pre klientov. Využitím nášho riešenia Arnia CMS banka získala flexibilnú platformu s možnosťou ďalšieho rozvoja a rozširovania. Arnia CMS umožňuje redaktorom operatívnu správu a aktualizáciu štandardných textových a obrázkových informácií cez prívetivé používateľské rozhranie bez potreby znalosti html programovania. Riešenie sa nachádza na adrese www.pabk.sk.

Centrum nastavenia súkromia

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?