Novinky

David Chappell v Bratislave

V utorok, 23. septembra vystúpil v Bratislave jeden z najvýznamnejších IT speakrov, odborník na problematiku cloudových riešení zo Silicon Valley, David Chappell. Millennium bolo jedným z troch partnerov tohto obohacujúceho podujatia.

 

Prednáška s názvom Cloud computing – porozumejte kľúčovej technológii 21. storočia, sa konala v hoteli Crown Plaza a zúčastnilo sa jej viac ako sedemdesiat IT a biznisovo zameraných ľudí.

David Chappel na nej rozprával o základných výhodách cloudu ako sú škálovateľnosť, dostupnosť, cena a nevyhol sa ani téme bezpečnosti dát v externých dátových centrách.

Markus Breyer, David Chappell, František Kvarda, Miroslav Krempaský (CEO Millennia)

David Chappell je riaditeľom spoločnosti Chappell & Associates v San Franciscu. Viedol kľúčové prezentácie na viac ako 100 významných konferenciách na piatich kontinentoch. Jeho semináre navštívili desaťtisíce IT manažérov, softvérových architektov a vývojárov vo viac ako 45 krajinách.

Počas svojej konzultantskej praxe pomáhal takým klientom, ako sú napríklad Hewlett-Packard, IBM, Microsoft, Stanford University či Target Corporation, adaptovať nové technológie, presadiť nové produkty a vzdelávať zákazníkov.