Novinky

Millennium má od marca nového obchodného riaditeľa

Novým šéfom obchodu sa od prvého marca stáva Vladimír Jamrich. Zodpovedať bude za riadenie obchodu a marketingu v Millenniu na Slovensku aj v českej pobočke Millennium Services.

Vladimír prichádza do Millennia z česko-slovenskej IT distribučnej spoločnosti SWS, kde pôsobil 2 roky ako obchodný riaditeľ v rámci Slovenska. Predtým strávil 18 rokov v spoločnosti Acer v Prahe a Bratislave, kde tak isto zastával pozíciu obchodného riaditeľa pre Slovensko.

Ponuku pracovať pre spoločnosť Millennium si veľmi vážim a teším sa na nové výzvy a spoluprácu s kolegami. Naším spoločným cieľom bude nielen pokračovať v rozvoji obchodných aktivít na slovenskom a českom trhu, ale úspešne hľadať a rozvíjať nové obchodné príležitosti i v zahraničí. Záleží nám na tom, aby sa naši zákazníci neustále zlepšovali a napredovali spolu s nami. Preto im naďalej chceme prinášať len tie najlepšie služby a riešenia v oblasti CRM, ktoré je našou primárnou a charakteristickou doménou.

Vladimír Jamrich

 

 

Vladimír nahradí Michala Sucháňa, ktorý viedol obchodný a marketingový tím 9 rokov. Počas svojho pôsobenia v Millenniu bol súčasťou mnohých úspešných projektov.

Chcel by som sa poďakovať Michalovi za jeho profesionálnu prácu, ktorú vykonával vždy s veľkým entuziazmom. Svoj tím viedol príkladným spôsobom, bol motivátorom a posilou celej spoločnosti. Nebol len manažérom, ale aj lídrom a svojich kolegov vždy podporoval ku skvelým výkonom. Do jeho ďalšieho pracovného pôsobenia mu prajem veľa síl a mnoho inšpiratívnych projektov.

Miroslav Krempaský, CEO Millennium
  • 1. marca 2019
  • | Kategórie: Iné