Sme slovenským Microsoft Partner of the Year 2014!

Sme slovenským Microsoft Partner of the Year 2014!

S hrdosťou a potešením oznamujeme, že naša spoločnosť sa po 15 rokoch existencie stala najvýznamnejším partnerom spoločnosti Microsoft na Slovensku.

Dôkazom je ocenenie Microsoft Country Partner of the Year for Slovakia, ktoré nám udelila udelila korporácia Microsoft v Redmonde.

Millennium je Microsoft Partner of the Year 2014 for Slovakia!

„Je to obrovský úspech a uznanie za dlhodobú výnimočnú a cieľavedomú prácu nášho tímu v prospech našich zákazníkov. Sme veľmi poctení, že sme práve my boli vybraní spoločnosťou Microsoft za „firmu roka“. Pre nás je to povzbudenie, že cesta, ktorou sme sa vydali, je správna a pre našich zákazníkov uistenie, že si vybrali dobrého a kompetentného partnera“, povedal Miroslav Krempaský, CEO spoločnosti Millennium.

Ocenenie Microsoft Country Partner of the Year je udeľované partnerom na úrovni jednotlivých krajín, ktorí vyvinuli a dodali výnimočné riešenia s použitím technológií Microsoft. Ceny boli prezentované v niekoľkých kategóriách, pričom víťazi boli vybraní z viac než 2800 účastníkom z 117 rôznych krajín z celého sveta.

Kontaktujte nás

Ak máte otázky alebo záujem o niektoré z našich riešení

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.