2. júna 2020

Sme strieborným partnerom svetového lídra v certifikácii softvérových testerov

Testovanie je dôležitou súčasťou implementácie softvérového riešenia. Odstránenie prípadných chýb ušetrí mnoho vrások nielen zákazníkovi, ale aj dodávateľovi. U nás v Millenniu dbáme na kvalitné testovanie, čoho dôkazom je aj to, že sme sa stali strieborným partnerom medzinárodnej neziskovej organizácie ISTQB, ktorá sa venuje certifikácii softvérových testerov po celom svete.

Tak ako iné IT oblasti aj testovanie ovplyvňuje rýchly vývoj. Trh je plný nástrojov na testovanie softvéru a neustále pribúdajú ďalšie. Na to, aby mohli IT spoločnosti dodávať zákazníkom kvalitné systémy, potrebujú aj kvalitných odborníkov, ktorí vychytajú „muchy“ vzniknuté počas životného cyklu riešenia. V súvislosti s tým je veľmi dôležité, aby sa aj testeri zdokonaľovali a vzdelávali.

ISTQB_PartnerProgram.jpg

Partnerstvo spája certifikovaných odborníkov

Odborný rast podporujeme aj my v Millenniu. Práve preto sme sa zapojili do partnerského programu medzinárodnej neziskovej organizácie ISTQB, čo nám prinieslo strieborné partnerstvo. Tomuto partnerstvu predchádzalo získanie základného levelu ISTQB certifikácie, na ktorý sa náš tím testerov zodpovedne a dlhodobo pripravoval.

Partnerský program ISTQB je zameraný na všetky spoločnosti, ktoré kladú veľký dôraz na kvalitné testovanie softvéru, a teda na spoločnosti, ktorých cieľom je zosúladenie kvalifikácie ich zamestnancov s medzinárodnými štandardmi a overenými postupmi spojenými s testovaním softvéru.

„V Millenniu dbáme na osobný rozvoj našich zamestnancov. Teší nás, že sa náš tím testerov podieľal na dosiahnutí tohto úspechu. Poznatky, ktoré nadobudli, im pomôžu pri ich každodennej práci. Získané partnerstvo s organizáciou ISTQB nám aj do budúcna prináša mnoho výhod.“ Miroslav Krempaský, CEO.

Medzi hlavné benefity, ktoré nám strieborné partnerstvo prináša, patria:

  • oficiálna listina partnerstva a uznanie profesionálnosti testovania v organizácii na úrovni miestnych i medzinárodných trhov;
  • verejné uznanie za systematické investovanie financií do vzdelávania našich testerov;
  • špeciálne privilégiá vo vzťahu k udalostiam a konferenciám, ktoré ISTQB podporuje;
  • možnosť získať beta verziu nových sylabov ISTQB a prispieť k ich revidovaniu;
  • čestné členstvo v exkluzívnom „Partnerskom Fóre ISTQB”, vďaka ktorému budeme informovaní o novinkách ISTQB;
  • miestne zvýhodnenia od národných členských rád ISTQB alebo poskytovateľov skúšok.

Prechádzate digitálnou transformáciou a hľadáte IT spoločnosť, ktorá by vám v tom pomohla? V našom tíme máme odborníkov, ktorí vás prevedú celým procesom a pomôžu vám zefektívniť fungovanie vašej spoločnosti. Naše 20-ročné skúsenosti na trhu sú dôkazom toho, že sme stabilným partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poskytneme bezplatnú konzultáciu.

Kontaktujte nás

Ak máte otázky alebo záujem o niektoré z našich riešení

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.