Novinky

Z Microsoft Awards 2018 si odnášame víťazstvo v kategórii banking riešení

Z tohtoročného Microsoft Awards sme si však neodniesli len jedno, ale rovno dve ocenenia – víťaza za implementáciu CRM riešenia pre S Slovensko a finalistu za tvorbu a integráciu webových portálov pre Hlavné mesto SR Bratislava a DPB.

Microsoft Awards - Millennium

V utorok, 25. 9. 2018, sa v Prahe konalo slávnostné odovzdávanie ocenení k súťaži Microsoft Awards 2018, prostredníctvom ktorej sa spoločnosť Microsoft snaží zvýrazňovať najinovatívnejšie projekty svojich partnerov. Tie majú byť inšpiráciou pre moderné spoločnosti v Slovenskej a Českej republike. Za Millennium sme si boli vyzdvihnúť ocenenia za nasledovné riešenia: 

Víťaz kategórie „Bankovníctvo, kapitálové trhy a poisťovníctvo“ pre Slovensko

Zákazník: S Slovensko, spol. s r.o.

Riešenie: Transforming Customer Engagement in S Slovensko (CRM riešenie)

Spoločnosť S Slovensko je už 16 rokov lídrom v oblasti financovania poľnohospodársta. V rámci projektu digitálnej transformácie, s cieľom zvýšiť kvalitu obsluhy ich klientov z agro-segmentu, sme spoločnosti implementovali Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement (CRM). Toto cloudové riešenie sme prispôsobili pre riadenie predaja leasingových produktov spoločnosti. Cieľom projektu bolo poskytnúť spoločnosti S Slovensko nástroj na zlepšenie a zefektívnenie obchodného procesu. Používateľmi nástroja sú obchodný tím a tím back office. 

Spoločnosť S Slovensko získala nasadením CRM riešenia: 

  • 360-stupňový pohľad na svojich zákazníkov a všetky zákaznícke dáta koncentrované do jedného systému;
  • rýchly prístup k dôležitým informáciám z terénu, ktoré napomáhajú k lepšej obsluhe bankového klienta (finančné údaje, obhospodarovaná pôda, stáda, predmety financovania, sezónnosť, dotácie a agro-informácie);
  • konzistentný prístup k riadeniu obchodného cyklu a zautomatizovanie biznis procesov (od leadu – cez príležitosť – k uzavretiu zmluvy);
  • možnosť evidovať a efektívne riadiť všetky obchodné príležitosti;
  • prehľadný reporting o dôležitých KPI spoločnosti, ako aj jednotlivých členov obchodného tímu;
  • prístup do CRM riešenia kedykoľvek, kdekoľvek a prostredníctvom akéhokoľvek zariadenia umožňujúc obsluhu klienta aj mimo priestory kancelárie;
  • vždy aktuálny prehľad dôležitých dát z ERP systému, ktoré sa zobrazujú priamo v CRM riešení, čím sa eliminuje potreba vstupovať do aplikácií tretích strán počas obsluhy klienta;
  • zefektívnenie tvorby, realizácie a vyhodnocovania e-mailových kampaní priamo v CRM prostredníctvom funkcionality ProMailChimp.

Millennium - víťaz Microsoft Awards 2018

Finalista kategórie „Verejná správa a rozvoj moderného mesta“ pre Slovensko

Zákazník: Hlavné mesto SR Bratislava a Dopravný podnik Bratislava 

Riešenie: It’s getting cloudy in Bratislava (webové portály) 

Hlavnému mestu SR Bratislava a Dopravnému podniku Bratislava sme dodali webové portály postavené na novom, používateľsky prívetivom CMS systéme. Vizuálne modernejší vzhľad sa spolu so zjednodušením štruktúry webových stránok a ich integrovaním na systémy tretích strán pričinili k niekoľkonásobne vyššiemu používateľskému komfortu.  

Jeho nasadením do cloudového prostredia Microsoft Azure sa nám podarilo zoptimalizovať stavajúce procesy u zákazníka a zabezpečiť flexibilitu pri budúcom rozvíjaní riešenia a implementácii nových požiadaviek. Riešenie v cloude zabezpečilo aj nepretržitú dostupnosť a bezpečnosť dát, čím sa splnili hlavné požiadavky zákazníka. Webové portálové riešenia bratislava.sk a dpb.sk navštevujú na dennej báze tisícky používateľov, ktorí sú vďaka nasadenému riešeniu schopní vyhľadať relevantné informácie efektívnejšie a s vyšším komfortom. Vďaka používateľsky prívetivému CMS sa zvýšila produktivita zamestnancov Magistrátu, ako aj DPB pri práci s obsahom či pri tvorbe mikro-stránok.

V neposlednom rade, automatické prihlásenie prostredníctvom Single sign-on a vzájomné prepojenie webových stránok umožňujú automatické publikovanie informácií. Integrácia webových stránok na interné systémy (napríklad ERP systém Noris) eliminovala potrebu viacnásobného zadávania tých istých informácií a ich distribúciu. 

Millennium - finalista Microsoft Awards 2018

 

Ak vás nami dodané riešenia inšpirovali, radi pomôžeme so zefektívnením biznis IT procesov aj vo vašej spoločnosti.   

Napíšte nám

Centrum nastavenia súkromia

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?