Novinky

Z Microsoft Awards 2017 sme si priniesli až dve ocenenia!

Spoločnosť Microsoft oceňuje na úrovni jednotlivých krajín najlepšie a najinovatívnejšie projekty svojich partnerov. Medzi ne patrili aj tie naše!

Microsoft Awards 2017

Už po desiaty raz ocenila spoločnosť Microsoft najlepšie a najinovatívnejšie riešenia svojich partnerov, postavených na Microsoft technológiách. Okrem inovatívnosti riešenia sa hodnotil aj prínos pre zákazníka a jeho spokojnosť. Značný dôraz sa tento rok kládol na cloudové projekty.

Microsoft Awards 2017

Microsoft Awards 2017Posledné roky boli pre nás projektovo veľmi plodné. To, že sa jednalo o úspešné a zaujímavé projekty, sa nám potvrdilo – odniesli sme si ocenenie Winner, ako aj Finalist.

“Sme veľmi hrdí, že aj tento rok sa nám podarilo získať víťazstvo, a to v kategórií Maloobchod a FMCG. Heineken dokázal, že správne zvolený dodávateľ a technológia môžu zabezpečiť spoločnosti pokrok. Ten sa prejavil už počas prvých mesiacov používania CRM vo forme nárastu predaja a zákazníckej spokojnosti. Náš finalista, SLS-Technaco, naopak predviedol silu PowerBI riešenia pri zefektívňovaní riadenia firmy. Veríme, že sa spoločnosti na slovenskom trhu budú nimi inšpirovať.”

Miroslav Krempaský, CEO Millennium

 

Víťaz kategórie „Maloobchod a FMCG“ pre Slovensko

Riešenie: Ako Heineken Slovensko predáva pivo z cloudu!

Millennium MA2017 Winner

Heineken sa stalo vôbec prvou spoločnosťou na Slovensku v segmente rýchloobrátkového spotrebného tovaru (v skratke FMCG), ktorá využíva online CRM. Stiahnite si prípadovú štúdiu a inšpirujte sa týmto jedinečným CRM riešením.

Prípadová štúdia: Ako Heineken predáva pivo z cloudu

Finalista kategórie „Moderný spôsob práce v segmente malých a stredných firiem“ pre Slovensko

Riešenie: Zefektívnenie práce predajných tímov a manažérskeho rozhodovania v spoločnosti SLS – Technaco

Microsoft Award 2017 - Finalist

Analytické CRM riešenie postavené na technológii Microsoft PowerBI si v kategórii moderného spôsobu práce v SMB segmente vyslúžilo ocenenie Finalistu. Na Slovensku ide o prvé BI riešenie tohto typu, ktoré je umiestnené čisto v cloude. Inpširujte sa, ako SLS – Technaco riadi firmu pomocou inovatívnej technológie.

Prípadová štúdia: Analytické CRM pre SLS – Technaco

 

Millennium a Heineken

Ďalším spokojným klientom, s ktorým vyhráme ocenenie, môžete byť vy! Napíšte nám