Novinky

Do nášho portfólia riešení pribudlo elektronické podpisovanie dokumentov

Elektronické podpisovanie dokumentov sa dá robiť aj jednoducho. Vďaka novému riešeniu eSignLive by Vasco to platí dvojnásobne.

Téma elektronického podpisu nie je síce nová, ale napriek tomu ju nemožno považovať v našich končinách za 100 % etablovanú. Príčinou je väčšinou nielen nízka adopcia spomedzi koncových používateľov, ale aj súvisiace legislatívne a technologické rámce, ktoré zavedenie takéhoto riešenia sprevádzajú. Pritom sú prínosy elektronického podpisovania zrejmé – kompletná digitalizácia biznisových procesov, ktorá vo výsledku prináša zvýšenie efektívnosti, zlepšenie zákazníckeho zážitku, ako aj zníženie nákladov.

elektronický podpis

Naša spoločnosť vníma elektronické podpisovanie dokumentov ako prirodzené rozšírenie nášho portfólia zákaznícky orientovaných riešení, či už pre riadenie vzťahov so zákaznikmi alebo iné obchodné a obslužné procesy. V súlade s našou stratégiou ponúkať jednoduché, moderné a cloudové riešenia, aj naše riešenie elektronického podpisovania sa odlišuje od “bežne” ponúkaných e-sign riešení. Kľúčovými benefitmi nášho riešenia pre e-sign sú jednoduchosť implementácie, možnosť prevádzky v cloude a natívna integrácia s biznis aplikáciami typu Dynamics CRM alebo Sharepoint.

Riešenie nájde svoje uplatnenie prakticky všade, kde dochádza k ručnému podpisovaniu dokumentov, pre ktoré nie sú nutne požadované striktné legislatívne rámce. Typickým príkladom je bežný obchodný styk, podpisovanie rôznych žiadostí a potvrdení, vnútrofiremná agenda a procesy a pod. V týchto scenároch zároveň zákazník získava najväčší benefit v pomere cena/výkon.

elektronický podpis od eSignLive by Vasco

Spoločnosť Millennium si pre oblasť elektronického podpisovania zvolila za svojho partnera spoločnosť eSignLive by Vasco, ktorej materská spoločnosť Vasco už od roku 1992 pôsobí ako globálny líder v oblasti bezpečnosti a elektronického podpisovania dokumentov. Veríme, že toto partnerstvo prinesie reálny benefit našim zákazníkom a doplní tak komplexnosť portfólia našich služieb

 

Ak vás eSign riešenie zaujalo, obráťte sa na nás kvôli viac informáciám.

Kontaktujte nás

Richard Sládek